Már csak kettőt kell aludni és STRAND fesztivál!
Lobenwein Norbert és Fülöp Zoltán főszervezők 60 ezer emberre számítanak a fesztiválon. A helyszínt már szorgosan építik. A folyamatról a a STRAND fesztivál facebook oldalán találtok képeket. Nekünk nagyon tetszik ;)Sajnos az előrejelzések szerint, nincs jó kilátásunk az időjárást illetően, de reméljük ez nem riaszt el senkit a nyár egyik legnagyobb bulijától. Hiszen, -nem tudjuk elégszer hangsúlyozni- ellátogat hozzánk a Papa Roach, John Newman, aki egyébként idén jön először országunkba, a Knife Party és még sok nagyszerű magyar előadó.
A most már szokásosnak mondható 20-ai időjáráshoz megfelelően pakoljatok ruhákat. Ne felejtsetek magatokkal hozni esőkabátot, pulcsit, zárt cipőt és esernyőt!
Holnap még több tipp, hír, ötlet vár rátok és megmutatjuk táskáink tartalmát, hátha kaptok ihletet a pakolást illetően.
Molly
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése